1427

Bozuk/Kırık İTÜ Kart 

Bozuk/Kırık olan kartınızda bulunan bakiyenin yeni kartınıza aktarılması için https://yardim.itu.edu.tr/ adresinden yardım bileti oluşturarak bakiye aktarımı talep etmeniz gerekmektedir. Bakiye aktarımı yapıldıktan sonra 12 saat içerisinde kartınızı 2 kez KİOSK Cihazına takıp çıkarmanız gerekmektedir

İTÜ Standart Kart için;

https://yardim.itu.edu.tr adresi üzerinden "Kart İşlem Merkezi"ne yardım bileti oluşturulmalı ve kategori kısmında "Kart Problemleri", alt kategori kısmında "Kırık/Bozuk Kart" seçeneği seçilmelidir.

Kart bedeli Vakıfbank Kampüs Şubesi'nde bulunan aşağıda bilgileri verilmiş "İ.T.Ü.STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRE BAŞKANLIĞI" hesabına açıklama kısmında "İTÜ Numarası" belirtilerek 40 TL yatırılmalı ve dekont yardım biletine ek olarak gönderilmelidir.
Şube Kodu
: 0401
Hesap No
: 00158007296855662
IBAN No : TR07 0001 5001 5800 7296 8556 62

Kartınız basılarak tarafınıza aynı yardım bileti üzerinden cevap verilecek ve yeni kartınızı teslim almaya geldiğinizde bozuk/kırık olan İTÜ Kartınızı "Kart İşlem Merkezi"ne teslim etmeniz gerekecektir.

İTÜ Kampüs Kart (Kredi Kartı Özellikliiçin

  1. https://portal.itu.edu.tr/apps/profil/kart-secimi.aspx adresini ziyaret ediniz.
  2. İTÜ Kullanıcı adınız ve şifreniz ile sisteme giriş yapınız.
  3. Açılan sayfada ilgili kimlik kartınızın altında bulunan yeşil renkli "Yenileme Başvurusu" butonuna basınız.
  4. Açılan modal ekranda ileri seçeneğini tıklayın ve Kredi Kartı kart tipini seçerek ilgili adımları takip ediniz.
  5. Kredi Kartı özellikli İTÜ Kampüs Kartınız Vakıfbankası tarafından basılarak talep ekranında belirttiğiniz adres veya şubeye gelecektir.

​​